جملات انگیزشی برای کنکوری ها یکی از مهم ترین ابزار برای رسیدن به موفقیت و ایجاد انگیزه برای درس خواندن بیشتر است بنابراین بهتر است شما این جملات را مطالعه کنید تا با هر بار خواندن آن ها انگیزه و تلاش شما برای موفقیت در کنکور بیشتر شود.

رازهای موفقیت در کنکور و جملات انگیزشی کنکور از انواع متن هایی هستند که به شما کمک می کنند تا روحیه و انگیزه کافی برای موفق شدن در کنکور را بدست آورید.

جملات پرمحتوی و انگیزشی
به ادامه مطلب مراجعه نمایید......

 

جملات انگیزشی کنکور را بهتر است هر هفته با خود مرور کنید و در صورت امکان جملاتی که برای شما جذاب تر هستند را روی کاغذ بنویسید و این جملات را به آینه و یا دیوار اتاق بزنید تا هر روز با خواندن این جملات انگیزه کافی برای مطالعه بیشتر در شما ایجاد شود.

جمله های زیبا و انگیزشی برای کنکور

 

نمره‌‌های خوب راه شما را به سمت یک دانشگاه خوب و سپس یک شغل خوب و در نهایت زندگی بهتر می‌سازند. پس به ۱۸ و ۱۹ راضی نشوید و هر روز برای ۲۰ گرفتن تلاش کنید.

متن انگیزشی کنکور

طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ی درس‌هایتان را برای «فردا» بگذارید خیلی دیر می‌شود.

جملات انرژی مثبت و انگیزشی برای موفقیت در کنکور

برنده‌ ها هر کدام در زمینه‌ی تخصصی خودشان استراتژی و برنامه‌ریزی خاص خود را دارند، اما یک چیز در همه‌ی آنها مشترک است: تلاش. دست از تلاش کردن بر ندارید.

جملات انگیزشی و پرمحتوی برای کنکور

خستگی را کنار بگذارید، اما هرگز امید را رها نکنید. از فکر کردن به شکست‌هایتان دست بکشید، اما هرگز از اهداف‌ تان دست نکشید. فکر کردن به گذشته را رها کنید، اما هرگز آینده را به حال خود رها نکنید.

جمله های انگیزشی کنکور 

 

جمله های انگیزشی کنکور

متن های انگیزشی کنکور

اگر انتظار دارید بدون درس خواندن شغل خوبی به دست بیاورید، مثل این است که انتظار داشته باشید بدون دویدن در مسابقه‌ ی ماراتن برنده شوید.

متن های زیبا و انگیزیشی

تحصیلات گیره‌ ای است که زندگی شما را هنگام سختی‌ها یکپارچه نگه می‌ دارد و جلوی از هم پاشیدن آن را می‌گیرد.

جملات انگیزشی برای کنکور

موفقیت در مدرسه و دانشگاه مثل آماده شدن برای یک ماراتن است که بعد از فارغ‌ التحصیل شدن شروع می‌شود. روی اهداف‌ تان تمرکز و سخت کار کنید، اما یادتان باشد بدترین چیز برای شما این است که قبل از اینکه به پایان کار برسید خودتان را خسته کنید.

جملات انگیزشی زیبا برای موفقیت در کنکور

وقتی معلم‌هایتان به شما می‌گویند چه کارهایی را باید بکنید به حرفشان توجه کنید، اما مهم‌تر این است که بعدا خودتان بنشینید و فکر کنید چرا از شما می‌خواهند آن کار را بکنید.

متن زیبا و انگیزشی برای موفقیت در کنکور

ستاره‌ها را هدف گرفته‌اید؟ خوب است، ولی اول باید همین پایین سفینه‌تان را بسازید.

جملات زیبا و انگیزشی کنکور

 

جملات زیبا و انگیزشی کنکور

جملات انگیزشی کنکور

مهم‌ترین چیزی که به‌عنوان یک دانش‌آموز باید بدانید این است که تنبلی بزرگ‌ترین دشمن شما و سخت‌کوشی بهترین دوست شماست.

جملات انگیزشی کنکور

شاید هزاران لایک در فیسبوک داشته باشید، ولی با این لایک‌ها که نمی‌توانید قبض‌هایتان را بپردازید. حتی اگر یک میلیون فالوور داشته باشید آنها اجاره‌ی خانه‌تان را نمی‌دهند. پیام‌های واتساپ برای شما ماشین نمی‌خرند و با توییت نمی‌توانید خرج زندگی‌تان را در بیاورید. برای خودتان یک زندگی واقعی بسازید، تلاش کردن را از همین امروز شروع کنید.

جملات پرمحتوی و انگیزشی کنکور

تحصیل شما را ضد ضربه نمی‌کند. تحصیل موشکی است که شما سوار بر آن به سمت هدف‌تان حرکت می‌کنید. تمام کاری که باید بکنید این است که یک هدف مشخص انتخاب کنید و برای هر چیزی که به پروازتان کمک می‌کند وقت بگذارید.

جملات جالب و انگیزشی کنکور

رویای خودتون رو بسازید، وگرنه کسی شما را استخدام میکند تا رویای او را بسازید.

متن انگیزشی و دلنشین برای کنکور 

 

متن انگیزشی و دلنشین برای کنکور

متن های زیبا و انگیزشی

سه چیز در زندگی که دیگر نمی توانید بدستش آورید : کلمات، بعد از گفته شدن. لحظه ها، بعد از ازدست دادن. زمان ,بعد از سپری شدن. لطفا هشیار باشید. ( نلسون ماندلا )

جملات پرمحتوی و انگیزشی

اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد،اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد. (کارل بارد)

متن انگیزشی کنکور

همه شنیدیم که وقتی آرزویی رو برای خودت متصور میشی، حتما توانایی رسیدن به اون آرزو رو داشتی که تونستی حتی بهش فکر کنی.. پشت نکن به آرزوهات!

جملات دلنشین و انگیزشی کنکور

درس نخوانید تا پول در بیاورید، درس بخوانید تا یاد بگیرید، چون چیزی که شما امروز یاد می‌گیرید، فردا شما را تبدیل به آدمی می‌کند که قرار است باشید.

جملات پرمحتوی و انگیزشی 

متن های زیبا و انگیزشی کنکور

متن پرمحتوی و انگیزشی برای موفقیت در کنکور

من به این نتیجه رسیده­ ام که هر چه سخت کوش ­تر باشم و بیشتر تلاش کنم، به نظر شانس بیشتری هم دارم…

جملات انگیزشی پرمحتوی و دلنشین

اگر می خواهید یک تغییر دائمی ایجاد کنید، به حجم مشکلات خود توجه نکنید و شروع به تمرکز بر توانایی­ های خود کنید.

سری جدید جملات انگیزشی کنکور

راه رسیدن به موفقیت و شکست دقیقا از یک مسیر، اما این شما هستید که انتخاب میکنید در شکست ها متوقف شوید یا به مقصد موفقیت پیشروی کنید.

 

جملات انگیزشی کنکور

جملات انگیزشی کنکور

کنکوری های عزیز از شکست نترسید زیرا شکست جرم نیست بلکه هدف های سطح پایین هستند که جرم محسوب می شوند. جملات انگیزشی کنکور را بهتر است هر روز و یا هر هفته مرور کنید تا این جملات به تدریج در ضمیر ناخودآگاه شما ثابت شوند و شما را برای رسیدن به هدف تان حرکت دهند.

منبع : آرگا